​Ігор Суркіс: «Всіх, кого хотіли, ми вже відпустили»

Динамо Київ 5 Лютого, 18:12 1933
​Ігор Суркіс: «Всіх, кого хотіли, ми вже відпустили»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс у програмі «Циганик LIVE» на YouTube розповів про майбутнє Віктора Циганкова.

Про інтерес «Сантоса» до Сідклея

- Може, вони і хочуть Сідклея, але знають про це тільки вони. Я нічого про це не знаю. Всіх, кого хотіли, ми вже відпустили. У нас сформований основний склад, а Сідклей - потрібний і корисний гравець. Перший збір це довів. Хацкевич про нього вже абсолютно іншої думки. Деякі хлопці багато років працюють під такими навантаженнями, а бразильці до них тільки звикають. За всіма трьома бразильцями я можу сказати, що селекція Краснікова спрацювала блискуче. «Шахтар» купує футболістів пачками на майбутнє, а ми краще спробуємо ростити своїх гравців.

Про Франа Соля

- Ми дуже давно стежили за Франом Солем. Серед запропонованих кандидатур Хацкевич вважав, що потрібен саме Соль. Зробили все можливе, щоб він опинився в «Динамо».

Стояло завдання купити нападника. Ніхто не міг припустити, що Бєсєдіну потрібна операція. Коли він зламався, думали, може, є сенс взяти когось в оренду. Бєсєдін відновиться і буде приносити користь команді.

Гра «Динамо» на зборі? Сьогодні команда грала 90 хвилин, вона готується. Я б звернув увагу на останній спаринг, щоб розуміти, як ми готові. Гра з «Олімпіакосом» буде важкою, вони виграють багато матчів поспіль. Нам потрібно підготуватися фізично і тактично. Ставимо завдання пройти далі.