Динамо Київ 6 Лютого, 17:53 2813
«Динамо» відкрило рахунок, не реалізувало пенальті та пропустило три голи від «Нью-Інгленд Революшн» | 19-27
Київське «Динамо» провело третій спаринг на другому зимовому зборі в Марбельї.

«Динамо» провело спаринг із командою МЛС дуже активно, вже з перших хвилин розпочавши створювати гострі моменти. Дуже небезпечно біля воріт суперників діяв Назарій Русин, ударом головою відзначився Артем Шабанов, Буено навіть відправив м'яч у ворота - але з офсайду.

На 33-й хвилині зусилля киян втілилися в гол: Гармаш прострілив з правого кута штрафного, Буено до м'яча не дотягнувся, а ось Русин нарешті результативно завершив атаку - 1:0.

«Нью-Інгленд Революшн», у свою чергу, рідко добирався до воріт Бущана, а наприкінці тайму гра і зовсім заспокоїлася. Проте перед свистком на перерву Русин втратив шанс зробити дубль - м'яч після його удару з близької відстані потрапив у поперечину.

У перерві Олександр Хацкевич, вже очікувано, замінив воротаря - на поле замість Бущана вийшов Маханьков.

Одразу ж «Динамо» заробило можливість виконати пенальті завдяки фолу на Денисі Гармаші. Але Андрієвський, який підійшов до 11-метрової позначки, несильно пробив у правий кут, і голкіпер «Нью-Інгленд Революшн» врятував свою команду.

Дуже швидко наші суперники покарали киян за таку помилку, зрівнявши рахунок на 53-й хвилині. Після навісу з лівого флангу Хуан Агудело переграв Шабанова і точно пробив у ближній кут - 1:1.

Далі американці почали тиснути на ворота Маханькова, і голкіперу «Динамо» довелося добре попрацювати. Мав шанс вивести «біло-синіх» вперед і Денис Гармаш, але влучив у воротаря.

На 61-й хвилині «Нью-Інгленд Революшн» провів цілий ряд замін, оновивши більшу частину складу. Тоді як у «Динамо» на поле вийшов лише Кравченко замість Смирного.

У другій частині другого тайму команди обмінювалися моментами: Буено небезпечно (але й неточно) пробивав із лівого кута штрафного, а ось наші суперники свій шанс використали. На 68-й хвилині Карлес Гіль, якому допоміг рикошет, відправив м'яч у ворота «Динамо» повз Маханькова - 1:2.

Кінцівку матчу кияни провели у спробах виправити сутуацію, моменти мали Андрієвський, Кравченко, Русин і Буено, але всі їхні атакувальні випади були безуспішними, тоді як американцям вдалося закріпити свою перевагу. На 87-й хвилині Дієго Фагундез влучив у дальній кут воріт «Динамо» - підсумковий рахунок 1:3.