Як на «Арені Львів» зійдуться «вовчиці» Винника проти бойовитих футбольних фанатів

Футбол України 7 Лютого, 19:40 2297
Як на «Арені Львів» зійдуться «вовчиці» Винника проти бойовитих футбольних фанатів
Матчі національної збірної України з футболу проти Сербії та Люксембургу, відповідно, 7-го та 10-го червня, відбудуться на «Арені Львів».

Таке рішення Федерація футболу України прийняла офіційно. І для Львова це буде велике свято. Щоправда, є певні несподівані перестороги. Серед них – як політичний аспект українсько-сербського протистояння, так і… концерт шалено популярного співака Олега Винника, запланований на головному львівському стадіоні на 1-ше червня.

Тут би з постеленням нового газону впоратися (на полі «Арени Львів» з'явиться найсучасніше покриття гібридного типу). А вже охочі потанцювати на ньому у перший день літа є. Тому з Олегом Винником та організаторами його концерту домовлятися розпочали заздалегідь. Від обласної державної адміністрації надіслано офіційний лист із проханням перенести співоче дійство.

Словом, від знаменитого українського співака багато що залежить. Коментарів від Олега Винника та його представників наразі немає. А вболівальники ж розпочали жартувати, що навіть найбойовитішим хуліганам-ультрасам буде важко впоратися з «вовчицями» співака. Вони ж бо готові роздерти будь-кого за Олега Винника.

А ще з'явилися жартівливі пропозиції запропонувати Олегові Виннику заспівати на «Арені Львів» перед матчем Україна – Сербія Державний гімн України. Якщо таку ідею насправді підтримають – тоді проблема зайвого квитка на цю футбольну гру стане ще актуальнішою. Чимало прихильниць таланту співака викупить перепустки на поєдинок лише задля того, щоби хоча би на декілька хвилин послухати неперевершеного, на їхню думку, кумира…

Однак це все наразі лише на рівні жартів. Офіційно відомо лише те, що важлива футбольна гра відбіркового етапу чемпіонату Європи 2020-го року відбудеться у Львові, а навколо «Арени Львів» на початку червня буде по-справжньому гаряче…

Depo.Сектор з'ясував, що на найвищих рівнях прийнято таке рішення: офіційно візитів уболівальників до Львова та Бєлґрада (столиця Сербії попередньо названо місцем, де зіграють українці зі сербами, – офіційно це ще не підтверджено) не відбуватиметься. Загальновідомо, що «братушкі» зі Сербії є під гнітючим впливом «рускава міра», тож їхні радикальні фанати вже готові помахати під час футбольних поєдинків шматами так званих «ДНР» і «ЛНР». А українські ультрас-угруповання потрохи розпочинають планувати, як гарніше намалювати на банерах знамените хорватське гасло «Србе на врбе» («Srbe na vrbe»).

Попри те, що поїздок наших та їхніх «вірних збірній» не плануватимуть, це аж ніяк не означає, що, наприклад, серби в червні лізтимуть у будь-які щілини зі спробами таки потрапити до Львова. І не виключено, що їх у цьому підтримають російські футбольні радикали, які завжди готові стати на бік сербів, тим більше – в теперішній ситуації зі складними українсько-російськими стосунками. Так що можливі серйозні провокації – у червні на львів'ян можуть очікувати справжні навколо футбольні «бойові дії»…

До того ж поєдинок на «Арені Львів» на початку літа виглядає надзвичайно важливим у турнірному плані. Як відомо, стартову гру відбору до Євро-2020 наша команда проведе в Лісабоні проти чинних чемпіонів континенту, португальців, 22-го березня. А вже наступною грою проти команди з так званого тріо головних претендентів на дві путівку у фінальну частину континентальної першості відбудеться якраз у Львові.