В’ячеслав Суркіс: «Під час пенальті намагаюся не гадати, а реагувати по м’ячу»

Футбол України 8 Лютого, 14:41 2792
В’ячеслав Суркіс: «Під час пенальті намагаюся не гадати, а реагувати по м’ячу»
У півфінальному матчі із «Шахтарем» воротарю «Динамо» U-13 В’ячеславу Суркісу в основний час вдалося зберегти свої ворота у недоторканності та не раз виручити свою команду.

А у серії пенальті він тричі зреагував у правильному напрямку польоту м’яча, та йому зовсім трохи не вистачило, щоб вибити його з кута воріт. Після матчу В’ячеслав поділився враженнями від гри:

- Матч вийшов нервовим, для деяких хлопців це була вже друга зустріч із донеччанами, а особисто для мене – перша. Звісно, я переживав, але я добре підготувався до гри. Якщо чесно, матч пройшов не зовсім так, як ми планували, адже не вдалося зіграти у свій футбол та контролювати гру, натомість – вибивали м’яч. Як кажуть, перемагає той, хто більше на це заслуговує. Мабуть, «Шахтар» більше заслуговував виграти, але пенальті – це все ж, лотерея. Попереду у нас ще одна гра, потрібно на ній сфокусуватися.

- У цьому матчі у тебе було більше роботи, порівняно із попередніми?

- Так, звісно, моментів було багато, мабуть, у такому поєдинку інакше і бути не могло. Не можна сказати, що всі вони були небезпечними, але вступати у гру доводилося регулярно.

- Як ставишся до серії пенальті? Чи маєш якісь секрети відбиття одинадцятиметрових ударів?

- Під час серії пенальті я намагаюся не вгадувати кут воріт, куди проб’є суперник, а реагую по м’ячу. У трьох випадках я стрибнув у правильному напрямку, але трохи не дотягнувся до м’яча та не зумів його відбити. Взагалі, серії пенальті мені не подобаються, краще справу до цього не доводити, а просто перемагати в основний час. У нас попереду ще одна гра, будемо боротися за третє місце на турнірі.