Динамо Київ 9 Лютого, 15:49 2063
Останній матч на зимових зборах: «Динамо» перемогло «Волеренгу», Русин став найкращим бомбардиром | 19-27
Кияни завершили ігрову програму зимових зборів.

9 лютого «Динамо» провело заключний контрольний поєдинок на другому зборі в Марбельї - проти норвезького клубу «Волеренга».

Попередні поєдинки другої частини зборів складалися для киян не дуже вдало: після перемоги над софійським ЦСКА (3:0) були нульові нічиї з «Естерсундом» і «Мальме», а також поразка від «Нью-Інгленд Революшн» (1:3).

Але сьогодні команді Олександра Хацкевича вдалося на позитивній ноті завершити підготовку до весняної частини сезону.

Вже на 6-й хвилині рахунок у матчі відкрив Назарій Русин, якого Сергій Сидорчук вивів на побачення з голкіпером «Волеренги». Форвард «Динамо» спочатку потрапив у воротаря, але після добивання відправив м'яч у пусті ворота - 1:0. Цей гол став четвертим для Назарія на зимових зборах.

Після активного початку гри, коли кияни створили ще кілька моментів, матч перетік у спокійне русло і м'яч здебільшого перебував у центрі поля, було багато фолів і боротьби.

Загалом «Волеренги» на полі видно не було, «біло-сині» контролювали хід гри, що під кінець першого тайму втілилося у збільшення рахунку. На 39-й хвилині Микита Кравченко зі штрафного точно поклав м'яч у лівий нижній кут воріт - 2:0.

Під час перерви Хацкевич зробив одну заміну - випустив Че Че замість Шепелєва. Картина гри у другому таймі не змінилася, але «Волеренга» вже почала ближче підбиратися до воріт «Динамо», і спочатку не зуміла забити завдяки реакції Бущана, проте на 69-й хвилині все-таки розмочила рахунок. Магнус Гредем із кута штрафного майданчика пробив у правий нижній кут воріт киян - 2:1.

Наприкінці гри «Волеренга» провела цілу серію замін, і свіжим складом почала нагнітати небезпечні моменти біля воріт Бущана. Але голкіпер «Динамо» грав надійно.

2:1 - із таким рахунком «біло-сині» завершили зимові тренувальні збори, і в наступних матчах зустрінуться вже з «Олімпіакосом» у 1/16 фіналу Ліги Європи.