Футбол України 9 Лютого, 16:59 1433
Девич був вилучений з поля в матчі проти «Габали», але залишається найкращим бомбардиром чемпіонату  | 19-27
В матчі 16 туру азербайджанської першості «Сабах» Марко Девича вдома програв «Габалі». Екс-нападник збірної України був вилучений у кінцівці першого тайму.

Чемпіонат Азербайджану, 16 тур

Сабах – Габала – 0:1

Гол: Алієв, 31

Вилучення: Девич, 45+1

Сабах в поєдинку 16 туру поступився Габалі. Єдиний гол у поєдинку забив Алієв на 31-й хвилині матчу. На останніх хвилинах першої половини гри Марко Девич отримав друге попередження та був вилучений з поля.

Після цієї поразки Сабах залишився на 5 місці, маючи в активі 20 очок. До слова, 35-річний Девич залишається найкращим бомбардиром чемпіонату. В активі екс-форварда збірної України 7 голів – стільки ж ще у двох футболістів.