Footballhub розкрив правду про придбання «Зорею» Фонсеки, який може дебютувати вже в матчі з «Динамо»

Динамо Київ 10 Лютого, 15:25 1759
Footballhub розкрив правду про придбання «Зорею» Фонсеки, який може дебютувати вже в матчі з «Динамо»
Вихованець «Порту» Фернандо Фонсека незабаром має перейти до «Зорі».

За інформацією FootballHub, ні про яку трансферну суму у 2,5 мільйони євро (про яку говорили португальські ЗМІ) мова не йде.

Надзвичайно ймовірно (джерело дає 95 відсотків), що Фонсека таки перейде до «Зорі» та підпише повноцінний контракт. Раніше, різні португальські та українські видання писали про те, що правий захисник перейде в оренду – це теж не відповідає дійсності. Але луганський клуб грошей за футболіста не платитиме. Про деталі угоди буде повідомлено пізніше. Португалець має бути представлений офіційно у найближчі декілька днів.

Варто зазначити, що дебютувати Фонсека теоретично може вже у матчі проти київського «Динамо» 25 лютого. Принаймні «Зоря» у цьому матчі відчуватиме певний кадровий дефіцит на позиції правого захисника. На правому фланзі оборони не зможуть зіграти ані Тимчик (належить «Динамо»), ані інший фланговий захисник Михайличенко (також належить «Динамо»). Гордієнко, який теоретично міг би зіграти на цій позиції, переведений до дублю.

21-річний захисник Фернандо Фонсека хоч і належить «Порту», але за першу команду «драконів» не зіграв жодного матчу. Минулий сезон він провів у оренді в «Ешторілі», де зіграв 19 матчів та віддав 2 результативні передачі. Також, в активі португальця 12 матчів за молодіжну збірну Португалії.