Квитки у продажу: підтримай збірну України в Лісабоні в матчі відбору до Євро-2020 із Португалією!

Збірна України 12 Лютого, 19:34 825
Квитки у продажу: підтримай збірну України в Лісабоні в матчі відбору до Євро-2020 із Португалією!
Відбір до Євро-2020, а разом із ним і новий, 2019 рік для нашої національної збірної розпочнеться 22 березня суперматчем Португалія — Україна. Поєдинок відбудеться в місті Лісабон (Португалія) на стадіоні «Да Луш» (початок — о 19.45 за місцевим часом).

Підтримка вболівальників є надважливою для наших гравців, особливо в матчі проти чемпіонів Європи. Тому збірна звертається до своїх прихильників із закликом бути разом із командою під час цього відповідального протистояння!

Придбати квитки в український сектор на матч Португалія — Україна можна з 20 грудня.

Вартість квитків

Федерація футболу Португалії встановила наступні ціни на квитки: 10 євро (355 грн) та 15 євро (530 грн). Сума в національній валюті наведена з урахуванням вартості адміністративних витрат, придбання валюти та комісії банку за переказ коштів. Додатковий сервісний збір у розмірі 8% сплачується за послуги компанії esport.in.ua.

Як купити квиток:

— квитки продаються он-лайн виключно на сайті www.esport.in.ua;

— одна особа можна замовити не більше чотирьох квитків;

— при замовленні обов’язково необхідно надати свої особисті дані та дані інших осіб, для яких ви замовляєте квитки (номер закордонного паспорта, ім’я та прізвище, як вказано у паспорті, дату народження, місце проживання);

— квитки не іменні, проте з міркувань безпеки Федерація футболу Португалії рекомендує збирати паспортні дані.

Як отримати квиток:

— про отримання квитків, придбаних через сайт www.esport.in.ua, буде повідомлено ближче до події шляхом надсилання листа на електронну адресу замовника;

— для отримання квитків обов’язково мати при собі роздруковані сертифікати на отримання квитків та паспорти. Такі сертифікати надійдуть на вашу електронну адресу після здійснення процедури оплати.

Важливо!

— Квитки поверненню та обміну не підлягають!

— Квитки продаються в сектор для українських уболівальників. Конкретні ряд та місце не вказуються.

Поспішай придбати квиток на матч Португалія — Україна та надихнути нашу команду на видовищну гру!