Віктор Леоненко: «Так як Соль грає – час мені відновлювати кар'єру»

Динамо Київ 15 Лютого, 19:42 4601
Віктор Леоненко: «Так як Соль грає – час мені відновлювати кар'єру»
Колишній форвард київського «Динамо», футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував для 1927.kiev.ua матчі «біло-синіх» і «гірників» в Лізі Європи.

Про гру «Динамо» проти «Олімпіакоса»:

— Перший тайм був дуже поганим. Другий - хорошим. Кияни самі собі створюють проблеми, а потім стають героями. Так як Соль грає - час мені відновлювати кар'єру. Я, напевно, цікавіше виглядатиму. Де ж тут придбання? Ігор Михайлович хвалив Краснікова... Може дотиків 10 Соль зробив за матч.

Кияни, ніби, контролюють гру, але моментів майже немає. Як можна зіграти тайм і не нанести жодного удару? В що грають люди?

Кілька гравців у «Динамо» випали. Того ж Циганкова майже не бачили. Так, він віддав гольову, але решту часу його не бачили. Шапаренко, мені здається, більше про свою зачіску думає, ніж про гру. По пропущених голах можна сказати, хто чого вартий. Як можна було Циганкову із флангу вибити в середину поля? А скільки часу пройшло до удару Діаша?

Все ж, результат для киян позитивний. Це радує. Кияни повинні проходити «Олімпіакос». В них шанси кращі, ніж у «Шахтаря» в парі із «Айнтрахтом». Навіть в десятьох, без Соля. Не розумію, чому Хацкевич так довго його тримав. Русин забив чотири голи на зборах - Соль жодного. Можливо, Назарій краще готовий до початку сезону і не важливо, що його купили на підсилення чи хтось там буде ображатися, що його не ставлять. Соль повинен хоча б чіплятися за м'яч. Якщо форвард не чіпляється, то захист починає нервувати, бо весь час потрібно відбирати. Можливо, Фран заб'є в матчі-відповіді чи чемпіонаті. Побачимо...

Про матч Шахтаря проти «Айнтрахта»:

— «Гірники» наступають на ті ж граблі. Все ніяк не можу дитячі грабельки знайти і прийти з ними на програму. Знову непотрібний фол і серйозна помилка Пятова. Самі собі придумують проблеми, як і кияни, а потім вирішують. Тарас просто влітає - треба, не треба в ці підкати. Нормальний тренер мав би його одразу замінити. Ще після першої жовтої. Тут, правда, він і не встигнув цього зробити, навіть якби хотів. На такому рівні не можна допускати такі помилки. Ці матчі - місце для продажу гравців. Тут дивляться і потім починають купляти. Після таких помилок гравці одразу роблять гравців дешевшими.

«Гірникам» буде складно пройти далі, але шанси є.

Розмовляв Микола Тимощук