Що відомо про російського футболіста, який під час війни приїхав заробляти в Україну

Футбол України 15 Лютого, 22:56 3333
Що відомо про російського футболіста, який під час війни приїхав заробляти в Україну
Російський нападник Василь Павлов підписав контракт з одеським «Чорноморцем».

В українському футболі відбулась неординарна подія, коли футболіст з країни-агресора приїхав в Україну для продовження професійної кар'єри. Тож що потрібно знати про резонансний трансфер російського гравця, який продовжить кар'єру в одеському «Чорноморці».

Хто такий Павлов. Варто відзначити, що цей футболіст досить посереднього рівня, йому вже 28 років, а встиг здебільшого пограти в клубах з російських «глибинок». Також в послужному списку Павлова значаться команди з Молдови, Македонії, Норвегії та Латвії. За останню свою команду - латвійський «Вентспілс» гравець провів 12 поєдинків, в яких йому не вдалось відзначитись жодного разу. Тож його голеадорські навики в більш-менш серйозних клубах можна поставити під сумнів.

В певний період Василь Павлов і взагалі «забув» про футбол: у 2017 році він став учасником футбольного реаліті шоу «Хто хоче стати легіонером» на каналі Матч ТВ.

Реакція суспільства. Як не дивно, поки що цей трансфер не викликав резонансу в Україні. Вболівальники більш скептично ставляться до переходів українських гравців на російські землі, а трансфер Ракицького - яскравий цьому приклад.

Досить дивним є той факт, що тримають мовчанку ультрас «Чорноморця», які у 2014 році захищали Одесу від нашестя «руского міру», а тепер один з росіян буде спокійно «розсікати» в тилу України.

Можливі наслідки. Не потрібно забувати, що росіянину Павлову доведеться їхати на виїзні поєдинки до Львова, а в перспективі і до інших міст на Заході України («Чорноморець» близький до пониження у класі). Такі поїздки можуть завершитись провокаціями, які добре заходитимуть на російському пропагандистському телебаченні. Зовсім не виключено, що саме російська сторона буде прямим організатором цих провокацій.

У підсумку наш чемпіонат отримав гравця низького рівня з країни, яка окупувала українські землі. Одеський клуб можна зрозуміти лише з фінансової точки зору, адже команда перебуває у зоні вильоту, в неї величезні борги по зарплаті. Але хіба «морякам» важко було підшукати гравця з українським паспортом і дати йому шанс проявити себе в УПЛ?