У стані суперника. «​Олімпіакос» робить вражаючий камбек в матчі із АЕКом

Динамо Київ 17 Лютого, 21:39 2119
У стані суперника. «​Олімпіакос» робить вражаючий камбек в матчі із АЕКом | 19-27
Суперник «біло-синіх» в 1/16 ЛЄ грецький «Олімпіакос» в домашньому чемпіонаті переконливо переграв АЕК в матчі 21-го туру.

Пропустивши швидкий гол вже на третій хвилині (відзначився Понсе) домашнього матчу із АЕКом, «Олімпіакос» зумів відігратися лише в другому таймі. Рахунок на 50-ій хвилині зрівняв Камара. На цьому господарі не зупинилися і Фортуніс на 72-ій хвилині вивів «Оліміпакос» вперед - 2:1. Далі на 83-ій хвилині єгипетський форвард «Олі» Хассан закріпив перевагу 3:1, а на 87-ій хвилині Фортуніс зробив дубль, довівши рахунок до розгромного 4:1.

Після 21-туру «Олімпіакос» із 48-ма пунктами посідає другу сходинку в турнірній таблиці. Лідер ПАОК має 54 очки і гру в запасі.

Варто відзначити, що українець Дмитро Чигринський потрапив у заявку АЕКа на матч, але на полі так і не з'явився.

Склад «Олімпіакоса»: Са, Маріах, Сіссе, Вукович, Цімікас, Торрес, Камара, Діаш, Фортуніс, Поденсе, Хассан.