​До матчу «Динамо» та «Олімпіакоса» — підвищений інтерес

Динамо Київ 18 Лютого, 17:50 3409
​До матчу «Динамо» та «Олімпіакоса» — підвищений інтерес
Як відомо, вже в найближчий четвер, 14 лютого, для Києва відновиться після зимової паузи футбольний сезон: в цей день на НСК «Олімпійський» відбудеться матч 1/16 фіналу Ліги Європи між «Динамо» і грецьким «Олімпіакосом».

Як вдалося дізнатися Dynamo.kiev.ua у квитковому господарстві «Динамо», серед уболівальників існує підвищений інтерес до майбутнього поєдинку. Після першого поєдинку між суперниками, який, нагадаємо, завершився з нічийним рахунком, 2:2, Кількість квитків на зустріч лавиноподібно збільшилася. Лише за неповний сьогоднішній день на матч «Динамо» — «Олімпіакос» було продано близько тисячі квитків. Виходячи ж з того, що київський уболівальник в плані придбання квитків традиційно активний безпосередньо напередодні поєдинку, можна не сумніватися, що в четвер «біло-сині» отримають значну підтримку трибун.

Додамо, що користується інтересом у вболівальників і матч Юнацької Ліги УЄФА «Динамо U-19» — «Ювентус U-19», який відбудеться в цю середу, 20 лютого, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок о 14:00). Квитки на цей поєдинок також активно купуються в касах динамівського стадіону.