Воротарі клубів Прем'єр-ліги: Денис Бойко і його лідерство в рейтингах

Динамо Київ 18 Лютого, 18:38 1427
Воротарі клубів Прем'єр-ліги: Денис Бойко і його лідерство в рейтингах
Кіпер «Динамо» за 18 турів першої частини сезону має кращу статистику по ряду показників, на які рівняються інші воротарі клубів Прем'єр-ліги

Буквально через п'ять днів відновиться Чемпіонат України. З такого приводу ми нагадуємо, яку статистику мали воротарі клубів Прем'єр-ліги за підсумками 18-ти турів першої частини сезону. Всього на полі виходили 22 воротарі. В середньому — менше, ніж два в одному клубі. При цьому троє зіграли у всіх 18-ти матчах. Але тільки двоє-Юрій Паньків та Андрій П'ятов - без замін.

Ця пара, до слова, розділила 2-3 місця рейтингу найстарших воротарів сезону. Очолює його Рустам Худжамов. А на чолі рейтингу наймолодших Вартових воріт — Андрій Кожухар. Єдиний в цьому списку кандидат в молодіжну збірну України нового зразка.

Статистичних показників у воротарів багато. Можна сформувати ще ряд рейтингів — на будь-який смак. Наприклад, за кількістю сухих матчів. Очолює його Денис Бойко-12 ігор без пропущених м'ячів. Він же лідирує за середньою кількістю пропущених м'ячів — 0,5 за гру. Зрозуміло, рахуємо тільки тих, хто провів хоча б третину поєдинків.

Ще один цікавий рейтинг — кількість часу, за який воротар пропускає гол. У Бойка він становить 174 хвилини, у П'ятова — 170. А третій у списку — 21-річний бразилець Луїс Феліпе — 120.