​​Артем Франков: «Хотілося б, щоб Соль теж був, як кетчуп»

Динамо Київ 20 Лютого, 09:01 1791
​​Артем Франков: «Хотілося б, щоб Соль теж був, як кетчуп»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від домашнього протистояння киян із «Олімпіакосом» в рамках 1/16 ЛЄ.
— Часто говорю, що терпіти не можу історичні паралелі, але так хочеться, щоб ми виграли домашній матч 1:0 і пройшли далі, як це було в 1/16 Кубку Чемпіонів УЄФА 1975/76. Я вважаю, що «Динамо» цілком під силу пройти «Олімпіакос». В будь-якому разі, про це можна говорити після матчу в Піреї. Можливо, динамівських вболівальників дещо налякала впевнена перемога «Олі» над АЕКом, але в другому таймі АЕК таке витворяв, що я просто дивувався, як можна так погано грати в футбол. Надіюсь, «Динамо» така участь омине. В цілому, я налаштований схвильовано, але оптимістично.

Хто буде на вістрі атаки? На прес-конференції перед матчем із «Челсі» головний тренер МЮ Уле Гуннар Сульшер зробив хороше порівняння. Його запитали, коли нарешті Санчес почне забивати. Він відповів, що Санчес, як кетчуп. Спочатку його тече мало, а трохи пізніше – в потрібних кількостях. Хотілося б, щоб Соль теж був, як кетчуп. Більше того, надіюсь, що та порція, яка застрягає, вилетить саме в матчі із «Олімпіакосом». На жаль, в цій ситуації оптимізму менше, бо я зовсім не бачу взаємодії між Франом Солем і його партнерами. Олександр Хацкевич сказав, що Фран чинив тиск на захисні редути суперника. Можливо, головному тренерові видніше. Потрібно звернути увагу, що обидва голи забивалися із центру карного майданчика і Буяльський та Вербич були без опіки. В тому числі, дала про себе знати і робота Франа Соля. Якщо він звільнить від опіки ще двох гравців таким же чином – буду вважати, що він дійсно приніс користь і чинив тиск на захист суперника.

Розмовляв Микола Тимощук