«Олімпіакос» радить своїм вболівальникам не використовувати в Києві символіку Росії і уникати розмов про політику

Футбол України 20 Лютого, 14:54 1474
«Олімпіакос» радить своїм вболівальникам не використовувати в Києві символіку Росії і уникати розмов про політику
УЄФА присвоїв поєдинкові високий рівень ризику.

В четвер, 21-го лютого, у Києві відбудеться матч-відповіді 1/16-ї фіналу Ліги Європи між «Динамо» та «Олімпіакосом». Перший поєдинок завершився з рахунком 2:2, а динамівці, зокрема, після гри говорили про шалений тиск трибун, який відчули на собі у Піреї.

В Києві сподіваються відповісти тією ж монетою. На сьогоднішній день продано близько 40-а тисяч квитків, але не залишиться без підтримки і «Олімпіакос». Група грецьких фанатів готується до виїзду в Україну, а офіційний сайт клубу зробив для подорожуючих інформаційну довідку.

Роз'яснюються, зокрема, локаційні і транспортні питання, але цікавішим є інший нюанс. «Олімпіакос» на своєму сайті оголосив список речей, які не рекомендується грецьким фанатам робити в Києві.

Серед них:

  • вступати у політичні дискусії, зокрема, про війну на сході України;
  • використовувати символіку Російської Федерації;
  • використовувати символіку колишнього СРСР та комуністичну символіку;
  • не використовувати символіку «Олімпіакоса» на шляху до стадіону;
  • не використовувати будь-яку символіку московського «Спартака».

Здавалося б, де Греція, а де Росія? Де «Олімпіакос», а де «Спартак»? Але клуб, очевидно, обізнаний зі схильністю фанатів до провокацій. Такі провокації були, до речі, і в першому поєдинку між цими командами, коли на трибунах «Караїскакос» з'явився стяг Росії, який оперативно був прибраний за допомогою відповідних структур, що працювали на стадіоні.