Денис Бойко: «Приємно, що добре зіграв, але потрібно виступати стабільніше»

Динамо Київ 22 Лютого, 10:10 1191
Денис Бойко: «Приємно, що добре зіграв, але потрібно виступати стабільніше»
У матчі-відповіді з грецьким «Олімпіакосом» «Динамо» злишило свої ворота в недоторканості.

У цьому чимала заслуга воротаря команди Дениса Бойка. Після гри динамівець поділився враженнями від перемоги та виходу до наступного етапу Ліги Європи:

- Усі раді та задоволені перемогою. Вона дуже важлива для нас. Дякую нашим фанатам за підтримку. Сьогодні, дійсно, 12-й гравець був на нашому боці, це стало однією з причин нашої перемоги.

- Після першого матчу на вашу адресу було багато критики...

- Мабуть, критика потрібна, щоб футболісти не розслаблялися, щоб концентрувалися на такі матчі та були більш зібраними. Критика після першої гри була обгрунтованою. Сьогодні хлопці вийшли на поле та постаралися всім довести, що вони гідні виходу до наступного раунду Ліги Європи.

- Чи ви задоволені грою команди на цій стадії змагань?

- Мабуть, це питання більше до тренерів, але, судячи з того, що я бачив, гра була непоганою, думаю, уболівальникам вона теж сподобалася.

- Багато хто вважає, що сьогодні була ваша найкраща гра після поєдинку з «Наполі»...

- Дай Боже, щоб не остання. Звісно, приємно, але потрібно виступати стабільніше: видавати не одну хорошу гру, а демострувати певний рівень протягом якогось періоду.

- Соль забив свій перший мяч за «Динамо»...

- Ми його привітали, він молодець. Дуже хотів забити, старався, для нього це було дуже важливо, адже гол мав стати відправною точкою для подальших успіхів. Соль добре відпрацював на зимових зборах, уже майже адаптувався в колективі. Ще раз вітаємо його усією командою, нехай продовжує в тому ж дусі.