Томаш Кенджора: «Мали використовувати свої моменти краще»

Футбол України 22 Лютого, 10:59 930
Томаш Кенджора: «Мали використовувати свої моменти краще» Фото: ФК "Динамо" Київ
Динамівський захисник Томаш Кендзьора поділився враженнями від матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Олімпіакоса», у якому «Динамо» перемогло 1:0:

- Вийшла досить жорстка гра, але не лише греки, а і ми грали жорстко. Кожен віддав на полі все, що міг. Найголвніше, що ми перемогли та рухаємося далі.

- Який настрій панував у роздягальні? Що вам говорив президент клубу Ігор Суркіс?

- Привітав із перемогою і виходом до 1/8 фіналу змагань. Завтра жеребкування, подивимося, з ким гратимемо далі, поки що не цікавився можливими майбутніми суперниками.

- Сьогодні «Динамо» грало трохи назвично: високо розташовувалися флангові захисники, а Буяльський, навпаки, «сідав» нижче, це нова тактика команди?

- Ми мали грати високо та допомагати фланговим захисникам. Буяльський більше грав як опорний півзахисник, подивимося, якою буде наша тактика в наступному матчі.

- Чому, на ваш погляд, вийшло два різних тайми?

- Мабуть, нам трохи забракло сил, та й поле було досить важким: м’яким, в’язким, і все навантаження йшло на ноги. Досягши результату, ми теж «сіли» занадто низько, хотіли більше грати на контратаках. Мали використовувати свої моменти краще.

- Чи Фран Соль уже звик до колективу?

- Вітаю його з дебютним забитим м’чем, він був для нього і для команди дуже важливим, ми всі радіємо за нього. Думаю, потрібно забивати в кожному матчі.

- Чи було приємно грати за такої підтримки трибун?

- Дуже. Хотілося б, щоб на кожну гру приходило так само багато людей на стадіон, які б нас підтримували.

- Зявилася інформація, що до «Динамо» має перейти польський захисник Ветеска. Чи хотіли б ви, щоб ще один поляк був у команді?

- Звичайно, було б приємно, якби ще один поляк прийшов до нашої команди. Ветеска - хороший захисник, який грає в молодіжній збірній Польщі та «Легії». Подивимося, що буде далі. До вашого запитання я нічого про це не знав.