Артем Франков: «Коли киянам проходити «Челсі», якщо не зараз?»

Динамо Київ 22 Лютого, 15:07 1967
Артем Франков: «Коли киянам проходити «Челсі», якщо не зараз?»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua думками про суперника киян в 1/8 ЛЄ - лондонський «Челсі».
— Всі свої симпатії до лондонців я відставляю в сторону і вболіваю виключно за «Динамо». Більше того, кияни мають історичний шанс переграти таку команду, тому що «Челсі» переживає явну кризу. В них зараз зовсім слабка атака, вони отримали трансферний бан на два вікна - апеляції будуть, але на настрої це позначиться. Тому, якщо не будемо боятися і реалізуємо свої найкращі можливості, пройдемо далі. Взагалі, коли «Динамо» проходити «Челсі», якщо не зараз?

Виходячи зі стратегії двохматчевого протистояння, перша гра на виїзді - це добре. Якщо одна із команд є явним фаворитом, то хтось може отримати три м'ячі і люди не прийдуть на матч-відповідь. Я ж вважаю, що кияни зіграють на виїзді у вищій мірі гідно.

Якщо Бойко гратиме так, як грав у другому матчі із «Олімпіакосом», то я не уявляю, як «Чеслі» нам зможе забити. А так - є питання абсолютно до всіх ліній гравців. Особливо, по другому тайму. В тому числі й до Миколенка, бо там по його флангу здорово поїздили під кінець матчу. Але його тут можна виправдати, бо від Вербича допомоги в захисті менше, ніж від Циганкова. Кенджорі легше, а цьому плані. Якщо Соль роззабивається - це прекрасна зброя. Тим більше, ми ще не задіяли жодного із своїх бразильців. Так що я бачу хороші перспективи «Динамо» в цій парі.

Звісно, ми хотіли отримати «Динамо» Загреб. Найнеприємніше було б зіграти з кимось із іспанських команд. Не хотілося «Наполі» та «Інтера», але це неприємності на рівні «Чеслі». Хорошими варіантами були б «Ренн» і «Айнтрахт». Останніх було б цікаво його «помацати» після «Шахтаря».

Розмовляв Микола Тимощук