«Динамо» 1:0 «Олімпіакос». Суддівський аналіз матчу

Футбол України 22 Лютого, 15:52 1067
«Динамо» 1:0 «Олімпіакос». Суддівський аналіз матчу
Представники грецького «Олімпіакоса» після першого матчу протистояння з «Динамо» багато говорили про свою перевагу над українцями. Мовляв – пройдемо, віддаючи данину на їхній погляд справедливості. Не заспокоїлися і після другого матчу – вже програшного для грецького гранда.

Ба більше, заклики футболістів та тренера підтримали журналісти, котрі списали десятки сторінок в пориві скарг на долю. Мовляв, несправедливо. А ще, на думку грецьких акул пера, «Динамо» допомагали судді. Мовляв, у Суркіса всюди зв'язки, УЄФА – мафія.

Такі заяви, звісно, викликають лише посмішку. Але ж ми, віддаючи данину журналістському боргу, не могли залишити ситуацію недоторканою. На заяви грецьких журналістів – відповідь суддівського експерта, екс-арбітра ФІФА Мирослава Ступара. Його, до слова, заяви грецької преси також потішили.

Експерт: Кружляк судив об'єктивно. Програш греків – це їхні проблеми, які не стосуються арбітражу - изображение 1

- Іван Кружляк судив об'єктивно, - каже Мирослав Іванович. - Те, що пірейці не реалізували низку моментів – це їхні проблеми, які не стосуються суддівства. А на суддівство в цій ситуації скаржитися нічого. На такому рівні ніхто так відверто і відкрито, як про це розписали грецькі ЗМІ, допомагати якійсь зі сторін собі не дозволить. А знайомства (мова про ланцюжок Лаковіч - Суркіс - Кружляк, виведений грецькими ЗМІ, - примітка) тут взагалі ні до чого.

Скажу більше, - додає експерт, - що другу жовту карточку міг отримати і Даніель Поденсе. Це до того, що грецька сторона веде мову про не винесене друге попередження Вербічу. Я не бачив в діях Кружляка прихильності до якоїсь з команд, особливо – до «Динамо». Жовта карточка Кендзьори, винесена за формальними ознаками (йшов на м'яч, але не встиг зупинитися і за інерцією врізався в голкіпера) – цьому підтвердження, - зазначив Мирослав Ступар.