Шевчук: «Таке відчуття, що лайнсмен був одразу налаштований проти нас»

Футбол України 23 Лютого, 22:55 1564
Шевчук: «Таке відчуття, що лайнсмен був одразу налаштований проти нас»
В’ячеслав Шевчук дав коментарі щодо матчу 19 туру УПЛ, в якому «Маріуполь» вдома переміг донецький «Олімпік». Шевчук залишився незадоволений суддівством у матчі та загальним непрофесіоналізмом рефері.

«Створили достатню кількість моментів, до кінця першого тайму могли вести з перевагою в три м’ячі. Гол я переглянув, стовідсотковий. Таке відчуття, що лайнсмен був одразу налаштований проти нас. Всі суперечливі моменти проти нас. Передивився обидва пенальті – ні першого, ні другого не було. Я – перший тренер, що прийшов в КДК і розповів все як є після матчу з «Шахтарем». Мене підтримали, але я залишився дискваліфікований на ту гру».

«Це непрофесіоналізм наших рефері. Не може так бути постійно. Я вважаю, що якщо рефері не впевнений, то не роби ніякого рішення – хай продовжується гра».

«Ми сьогодні повністю перевершили «Маріуполь» і фізично і тактично. Проблема в нас, не в суддях та не в «Маріуполі». Потрібно було реалізовувати свої моменти. Ми сюди їхали тільки за перемогою».

«Я був в Туреччині місяць, передивився масу ігор «Маріуполя», вивчив кожен рух команди. Не буду опускати руки, я буду йти до кінця. Такий в мене характер. Ми будемо битися до кінця за верхню шістку, хоча теоретично вже мало шансів».

Також наставник «Олімпіка» прокоментував введення системи VAR в УПЛ:

«Мені подобається VAR, я за. Втратимо декілька секунд, зате рішення буде справедливим».

Нагадаємо, що матч 19 туру УПЛ «Маріуполь» - «Оліміпік» закінчився перемогою господарів за рахунком 2:1. Матч відзначився двома суперечливими пенальті в ворота донецької команди.