«Динамо» та українські спортсмени виступили за чесну гру

Динамо Київ 25 Лютого, 15:55 971
«Динамо» та українські спортсмени виступили за чесну гру
Соціальний проект, який підтримує відкритість і чесність як у спорті, так і у звичайному житті, набирає популярність серед активних українців.

У житті, як і у спорті, важливо дотримуватися правил «fair play». У сучасному суспільстві такі поняття як прозорі і чесні відносини втрачають своє справжнє значення. У спорті - аналогічно.

«Фаворит Спорт» виступає проти «договорняків» у футболі, спорті, на роботі, у житті. Ми хочемо чесної і відкритої боротьби - без грошей і «кумівства», без блату і підкилимних інтриг.

Якщо ти підтримуєш свободу вибору, звик відкрито самовиражатися і своїми силами досягати успіхів, тоді приєднуйся до соціального проекту - #язачеснугру.

Ініціативу вже підтримали зірки шоу-бізнесу, відомі спортсмени, соціальні та спортивні пабліки: Потап, Жан Беленюк, Олег Верняєв, Олександра Лобода і багато інших.

Зокрема 25 лютого в рамках національної футбольної першості команди «Динамо» (Київ) і «Зоря» (Луганськ) вийдуть на поле головної спортивної арени країни НСК «Олімпійський» у символічних футболках, чим відкрито заявлять про свою позицію #язачеснугру.

Стати учасником акції дуже просто: кілька тижнів у соціальних групах «Фаворит Спорт» будуть розігруватися спеціальні футболки і світшоти. Приєднатися до проекту можна за допомогою хештег #язачеснугру.

Соціальна позиція обіцяє бути модною і стильною: футболки та інші елементи одягу спеціально для проекту розробляла дизайнер з Латвії Карина Савоненко.

У «Фаворит Спорт» готові запустити серійне виробництво атрибутики, якщо ініціатива знайде масовий відгук серед українців.