«Динамо» - «Зоря»: стало відомо, в яких кольорах зіграють команди

Динамо Київ 25 Лютого, 16:00 997
«Динамо» - «Зоря»: стало відомо, в яких кольорах зіграють команди | 19-27
Сьогодні київське «Динамо» проведе свій перший матч у Чемпіонаті УПЛ після зимової перерви.

Суперник команди Олександра Хацкевича, «Зоря», посідає четверте місце в турнірній таблиці. Гра на НСК «Олімпійський» у Києві розпочнеться о 18:30.

На ранковому брифінгу з організаційних питань було затверджено, у яких кольорах проведуть матч суперники. Динамівці гратимуть у білих футболках, синіх шортах та білих гетрах (воротар – у зеленому), наші гості – у чорних футболках, білих шортах та чорних гетрах (голкіпер – у блакитному).

Сьогодні у Києві знову запанувала весняна – тепла та сонячна – погода, яка сприяє відвідуванню стадіону. На момент початку матчу температура повітря становитиме близько +5°С. Тож закликаємо вболівальників розпочати робочий тиждень з відвідання матчу улюбленої команди. У продажу ще є квитки практично всіх сегментів, придбати їх можна як у касах, так і ОНЛАЙН.

Нагадаємо, що відвідувачі матчів на «Олімпійському» тепер не мають потреби роздруковувати квитки, придбані в Інтернеті. На стадіоні працюють нові вхідні термінали зі сканерами, які зчитують квитки з екранів мобільних пристроїв - смартфонів, планшетів. Це стало можливим завдяки партнерству головної арени країни, компанії «Фаворит Спорт» і квиткового оператора Esport.

Нагадаємо також, що у день матчу до завершення першого тайму працюватиме додаткова каса на Спортивній площі (вхід на стадіон із боку «бессарабських воріт»).