Динамо Київ 26 Лютого, 10:36 1361
​Сергій Сидорчук: «Зоря» не заслуговувала стільки пропустити, але ми заслужили стільки забити» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Сергій Сидорчук — про перемогу в матчі 19-го туру УПЛ над «Зорею».
«Було важко переключатися з Ліги Європи на матч чемпіонату. По собі знаю, коли повний стадіон і порожній. Сьогодні більше зіграли на позитивних емоціях, забили стільки голів. Не думаю, що «Зоря» заслуговувала стільки пропустити, але ми заслужили стільки забити. В кінцівці матчу, ми отримали кілька жовтих карток, однак, напевно, що тут свою роль зіграв настрій у перерві. Щоб не допустити варіанту, як коли ми після виграного першого тайму в Запоріжжі зіграли, в підсумку, 4:4. Напевно через це були жовті картки», - сказав Сидорчук клубному каналу.