Ігор Циганик про можливість трансфера Чоріча в «Динамо» та перспективи киян

Динамо Київ 26 Лютого, 19:16 3383
Ігор Циганик про можливість трансфера Чоріча в «Динамо» та перспективи киян
Ведучий «ПроФутболу» Ігор Циганик у програмі «ЦиганикLIVE» поділився своїми думками про «Динамо» у Лізі Європи, прогрес молодих футболістів киян та розгром «Зорі».
«Коли команді Хацкевича дають простір, то далі її вже не зупинити. Бо така молодеча яскравість та молодечий запал розривають будь-яку оборону.

Зараз у Хацкевича стартовий склад, який відіграє важливу роль. У забитих м'ячах у ворота «Зорі» є дуже хороша одна риса: кияни дуже добре і дуже впевнено почали працювати з м'ячем. Зараз немає того, що було у осінній частині чемпіонату, коли ми бачили, що динамівці отримували м'яч і не знали, що ж з ним робити. Вони намагалися позбуватися м'яча, віддавати ближньому, не ризикували. Зараз команда добре виглядає із контактом з м'ячем. Це виглядає дуже переконливо.

Як тільки «Динамо» програє середину поля, як тільки вони втрачають м'яч, то одразу починаються проблеми. Тут є проблеми у «Динамо». Вони були у матчі з «Олімпіакосом», вони були у матчі проти «Зорі». Це дуже нехороший знак перед матчами проти «Челсі». Навіть проти «Десни». «Динамо» дуже важко грати під пресингом. Епізодично це було видно у поєдинках проти «Олімпіакоса».

Гра, яку продемонстрували кияни у поєдинку проти «Зорі», спонукає мене думати, що ще не все закінчено у цьому чемпіонаті.
Чи реальний трансфер Чорича із «Роми»? Я вірю у це мало. Тим більше, півзахисника. Зараз можна написати будь-що, про те, що Чоричем цікавиться «Мілан», «Манчестер Сіті».

Миколенко так підключається до атак, що ніхто так в «Динамо» не підключається. Він багато грає на атаку, тому що є деякі проблеми в обороні. Миколенко біжить в атаку здорово. На Соля віддав саме він передачу у матчі з «Олімпіакосом», після якої вдалося забити. Та агресія, яку дає Миколенко, вона повністю відповідає вимогам тренерського штабу. Його прогрес дуже яскравий і помітний.

У «Динамо» є перспектива: і Шепелєв, і Шапаренко, і Цитаїшвілі, і Миколенко, і Буяльський, Вербич будуть додавати. Команда будується і помітні ці паростки нової команди. А у «Шахтаря»? У «Шахтаря» поки що на старому багажі, який дозволяє вигравати матчі на майстерності», - розповів Ігор Циганик.