Ігор Харатін: «Ференцварош» з Ребровим рухається в правильному напрямку»

Світовий футбол 26 Лютого, 19:55 980
Ігор Харатін: «Ференцварош» з Ребровим рухається в правильному напрямку»
Колишній півзахисник «Зорі» Ігор Харатін, який у січні перейшов до «Ференцвароша», розповів телебаченню ulloi129 про свою адаптацію в угорському клубі та роботу під керівництвом Реброва.

Про угорську мову

Сподіваюся, що у найближчому майбутньому вже зможу розмовляти угорською. В дитинстві я ходив до угорського дитячого садочка, але вже забув венгерську. Мені потрібен час, щоб я згадав.

Про адаптацію у Ференцвароші

Мені дуже пощастило, що я разом з командою був на зборах. Було багато часу для комунікації з партнерами. Мені усе подобається. Кілька тижнів тому я переїхав разом із дівчиною до Будапешта. Нам дуже подобається це місто.

Я не дивлюсь футбол цілодобово. Але можу сісти і подивитися матч із таким захватом, який був у мене в дитинстві. Особливо, мені подобається Ліга чемпіонів.

Про роботу Реброва

З Ребровим я дуже мало попрацював у Динамо. Гадаю, що ми рухаємося у правильному напрямку і з кожним матчем тільки покращуємо свою гру. Ми повинні грати першим номером, оскільки Ференцварош — це іменита команда. Ми повинні контролювати м’яч, агресивно діяти у відборі та намагатися грати першим номером. Ми хочемо вигравати у кожній грі, аби виграти чемпіонат.