«Динамо» в бойовому матчі перемогло «Десну»

Динамо Київ 2 Березня, 16:04 1750
«Динамо» в бойовому матчі перемогло «Десну» | 19-27
Київське «Динамо» в Чернігові мінімально перемогло «Десну» з рахунком 2:1 у рамках 20-го туру чемпіонату України.

Прогнозовано «Десна» міцно засіла в обороні, а «Динамо» зі стартових хвилин взяло м’яч під свій контроль.

Варто відзначити, що всю свою майстерність динамівці не могли продемонструвати через стан газону. На стадіоні «Десни» відсутній підігрів поля, який є однією з регламентних вимог УПЛ.

На 25-й хвилині «Динамо» після розіграшу кутового відкрило рахунок у матчі. Томаш Кенжора з правого флангу влучив у лівий нижній кут воріт господарів поля.

На 40-й хвилині «Десна» забила м`яч, проте арбітр зафіксував офсайд.

Прикрий епізод трапився в кінці першого тайму. Нападник «Динамо» Фран Соль після контакту з захисником «Десни» отримав травму.

Соль, тримаючись за ключицю, покинув межі поля у супроводі лікарів «Динамо». Поки невідомо про характер пошкодження, однак, ймовірно, травма достатньо серйозна.

Замість Соля на заміну вийшов Назарій Русин.

Другий тайм «Динамо» розпочало з кількох хороших атак, які закінчувались ударом по воротах, однак надійно діяв голкіпер «Десни».

Чернігівський клуб відповів на активність киян прострілом Картушова, однак Бойко заблокував удар.

На 68-й хвилині Віталій Буяльський вразив лівий нижній кут воріт «Десни» після передачі від Томаша Кенжори з правого флангу та зробив рахунок 0:2 на користь «Динамо».

Через кілька хвилин Віктор Циганков, пробивши зі штрафного, влучив у стійку.

Відзначимо, що «Десна» неодноразово дуже грубо діяла проти гравців «Динамо». Сергійчук вийшов віч-на-віч з Бойком, але Денис вчасно вийшов з воріт та вибив м'яч з-під ніг нападника. Гравець «Десни» при цьому в'їхав прямою ногою в динамівського голкіпера.

На 83-й хвилині зустрічі чернігівська команда скоротила відставання, відзначився Єгор Картушов.

«Десна» під кінець зустрічі відчула впевненість та намагалась створювати моменти.

Олександр Хацкевич провів дві заміни під завісу матчу: замість Сидорчука вийшов Кадар, Буяльського замінив Гармаш.

Свисток арбітра зафіксував перемогу «Динамо» - 1:2.