Футбол України 3 Березня, 08:03 962
Петряк асистом допоміг «Ференцварошу» Реброва завдати нищівної поразки «Дьошдьєру» – Харатін зіграв весь матч | 19-27
«Ференцварош» розтрощив «Дьошдьєр» у 23 турі чемпіонату Угорщини.

У стартовому складі команди Реброва на поле вийшли одразу двоє українців – Іван Петряк та Ігор Харатін.

Підопічні українського спеціаліста почали розгром суперника у середині першого тайму, а вже до перерви рахунок був 3:0. У другому таймі у складі Дьошдьєра з’явився Сергій Шестаков, а Ференцварош забив ще 4 голи.

23 тур, чемпіонат Угорщини

«Ференцварош» 7:0 «Дьошдьєр»

Харатін та Петряк провели на полі весь поєдинок, а другий віддав результативну передачу у моменті з третім голом, а також заробив пенальті, з якого був забитий шостий м’яч.

Після 23 турів Ференцварош очолює турнірну таблицю чемпіонату Угорщини та на 6 очок випереджає Віді. Дьошдьєр на 11-ій сходинці – у зоні вильоту.