Світовий футбол 3 Березня, 21:46 932
У першості Греції Євген Шахов допоміг ПАОКу в гостях розібратися з «Панатінаїкосом», Хачеріді – поза заявкою  | 19-27
Євген Шахов вийшов з перших хвилин поєдинку його ПАОКа з «Панатінаїкосом» і допоміг своїм партнерам завоювати чергові три очки.

Лідер першості Греції ПАОК в 23-му турі чемпіонату Греції грав на виїзді з «Панатінаїкосом». Євген Шахов вже традиційно опинився в стартовому складі, а Євген Хачеріді поза заявкою.

До результативних дій у виконанні Шахова справа не дійшла, але до початку другого тайму гості вели з рахунком 2:0. Голами відзначилися Маурісіо і Лео Жаба. Українець же був замінений на 77-ій хвилині.

Навіть незважаючи на видалення Жаби, ПАОКу вдалося утримати свою перевагу. Перемога з різницею в два м'ячі і ПАОК продовжує утримувати перше місце в грецькій Суперлізі, випереджаючи «Олімпіакос» на 10 пунктів. Правда у «червоно-білих» одна гра в запасі.