Вячеслав Заховайло: «Челси» сделает из динамовцев клоунов, если те будут играть в пять защитников»

Футбол України 5 Березня, 16:14 1141
Вячеслав Заховайло: «Челси» сделает из динамовцев клоунов, если те будут играть в пять защитников»
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло дав інтерв’ю «Рейтингу Букмекерів», в якому розповів про свої очікування від матчу 1/8 фіналу Ліги Європи «Челсі» – «Динамо» Київ.

— Чи є шанси без травмованого Соля для «Динамо» в Лондоні?

— «Динамо» ж раніше якось грало без Соля. Тим паче не буде не лише іспанця, а й Вербича. Дивлячись на лаву запасних, думаю, що доведеться випускати вперед Русина. Інших варіантів і нападників немає.

— Відкидаєте можливість, що Хацкевич буде грати в 10 захисників?

— У попередній грі був момент, коли проти «Десни» на полі було 5 захисників. Однак не думаю, що Хацкевич захоче грати в антифутбол проти «Челсі». Зараз поясню. У «Динамо» немає вміння гри у 3 центральних оборонців. У сучасному футболі захищатися потрібно не кількістю, а якістю. 5 захисників скажуть нам про те, що динамівці сидітимуть на своїй половині поля, що допоможе «Челсі» зробити з них клоунів. Я так думаю. Як на мене, «Челсі» потрібно зустрічати ще в центрі поля та активно починати пресингувати.

Якщо самі собі кияни залізуть на голову (півзахист низько опуститься), то в «Динамо» може бути провал. Це фантазія на тему 5 захисників. І вважаю, що Хацкевич на це не піде. Не бачу сенсу грати в те, що не відточили.

— Хто замінить дискваліфікованого Вербича? Буяльський, як у матчі з «Десною»?

— Ідея випустити на місце словенця Буяльського – не зовсім подобається. У матчі з «Десною» Віталій звалювався в центр і давав увесь фланг Миколенку. В українському чемпіонаті такий хід може бути виправданий. У плані структури гри проти «Челсі» необхідна збалансована гра.

Очікую на дві зміни в складі. На вістрі вийде Русин, якому дадуть шанс. Щодо позиції лівого вінгера питання відкрите. Чому не грає Сідклей та Че Че? Мені складно відповісти. Приміром, Сидорчук не підсилює «Динамо» в центрі поля, м’яко кажучи. Склад – це головний біль Хацкевича. Проте, як говориться у футболі, чим менше змін у тактичних схемах, тим краще.

— Які прогнози на матч?

— Теоретичних шансів у «Динамо» мало. Погоджуюсь з букмекерами. Проте хочу взяти киян з форою (+1,5). Якби були Вербич і Соль (креативних гравців, які можуть зробити гол), все було б простіше. Згадую історію з Кравцем проти «Валенсії»: може Русин так зможе вистрілити з «Челсі»?

З мотивацією все буде гаразд. Упевнений, що «Динамо» не злякається в Лондоні. В гравців достатньо досвіду. Більше того, команда Хацкевича може здивувати «Челсі». Втім, мій найоптимістичніший прогноз – це фора на «Динамо» (+1,5). З Вербичем і Солем міг би повірити в нічию, а зараз доводиться відштовхуватися від реалій.