Циганик: «У Хацкевича конфлікт із Че Че? Важко коментувати»

Динамо Київ 5 Березня, 18:42 3175
Циганик: «У Хацкевича конфлікт із Че Че? Важко коментувати»
В ефірі «Циганик LIVE» Ігор Циганик поділився думками стосовно ситуації із півзахисником «біло-синіх» Че Че.

- У Хацкевича є конфлікт із Че Че? Знаєте, в цій історії важко щось коментувати. Я знаю, що у Че Че було офіційне запрошення в «Сан-Паулу». Вони хотіли взяти його в оренду з правом викупу, але «Динамо» відмовилося, не захотівши віддавати футболіста. Це я точно знаю.

А яка там в команді ситуація і чому він не грає... Я з середини клубу знаю, що Че Че чисто емоційно не є таким традиційним бразильцем. Він дуже домашній і спокійний. А ми ж звикли, що до нас приїжджають «карнавальні» бразильці – веселі латиноамериканські громадяни.
А Че Че – спокійний і дуже обережний. Він дуже любить свою сім'ю і дружину. Можливо, якась ситуація, пов'язана з цим на нього впливає або є інші причини. Можливо, є і конфлікт з Хацкевичем, про який я просто не знаю.

Зараз він не потрапляє навіть в заявку на гру, хоча на зборах його награвали, і було видно, що робили це під стартовий склад. А що там сталося... Думаю, диму без вогню не буває, але не можу сказати, що там сталося. Просто не знаю. Будемо розбиратися, - сказав Циганик.