«Манчестер Юнайтед» завдяки VAR вибив «ПСЖ» із Ліги чемпіонів

Динамо Київ 6 Березня, 23:58 1427
«Манчестер Юнайтед» завдяки VAR вибив «ПСЖ» із Ліги чемпіонів | 19-27
«Червоним дияволам» вдалося на останніх хвилинах поєдинку здобути путівку до чвертьфіналу.

Перший тайм матчу в Парижі видався результативним - вже на 2-й хвилині гості, які програли в першому матчі, відкрили рахунок. Але за десять хвилин пропустили, після чого гра до середини тайму дещо заспокоїлася. Другий гол Лукаку на 30-й хвилині знову подарував «Манчестер Юнайтед» надію.

У другому таймі «ПСЖ» більше володів м'ячем, але втілити ігрову перевагу у голи не зумів. Натомість англійці на останніх хвилинах поєдинку заробили вирішальний пенальті. Арбітр Дамір Скоміна призначив 11-метровий за гру рукою Кімпембе в штрафному майданчику після перегляду відеоповтору. Пенальті виконав Решфорд – 3:1.

Загальний результат протистояння - 3:3, але три забиті м'ячі на виїзді виводять далі саме «Манчестер Юнайтед».