Флеш-коментар Олександра Хацкевича

Динамо Київ 10 Березня, 19:37 1670
Флеш-коментар Олександра Хацкевича
Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич після гри проти «Арсенал-Київ» (4:0) в ефірі динамівського телеканалу прокоментував гру своєї команди.

«У Русина - перенапруження м'язів, і сьогодні лікарі не дозволили йому виходити на футбольне поле. А Вербич і Кенджора захворіли на ангіну, і їх участь в матчі теж була неможливою. Гармаш вийшов в ролі центрфорварда, забив два м'ячі. Отже, він впорався зі своїм завданням.

Чи вийде Гармаш в нападі і проти «Челсі»? Все буде залежати від відновлення Русина і Вербича. Все-таки вони мають більше атакуючих навичок. Головне, щоб хлопці за ці чотири дні відновилися.

У другому таймі просили більше контролювати м'яч, тому що бігти в атаку великими силами вже не було сенсу. Так, якщо десь момент з'являвся, прискорювали гру. Але більше прагнули грати від позиції, в один-два дотики, не підпускати суперника. Головне, що хлопці не тягнули ковдру на себе навіть при рахунку 4:0, а грали в футбол, який дозволяв і рахунок, і суперник.

У молодих гравців, які вийшли на поле, все одно хвилювання було, навіть при такому рахунку. Але саме в таких іграх треба отримувати впевненість, перш за все, в своїх силах. Смирний і Алібеков і не зіпсували, і посилили гру», - заявив головний тренер Олександр Хацкевич.