«Динамо» – «Челсі». Прогноз і ставки Вадима Скічка

Динамо Київ 14 Березня, 10:16 872
 «Динамо» – «Челсі». Прогноз і ставки Вадима Скічка
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор «MEGOGO» Вадим Скічко не очікує дива в Києві.
«Головне завдання «Динамо» – зіграти достойно. Навряд хтось всерйоз вважає, що кияни здатні розбити «Челсі» 4:0 або 5:1. Хацкевич сказав про швидкий гол і це справді має бути константою для «Динамо». Якщо вдасться, то далі гра піде розвесела. Однак мої побоювання зразка матчу у Лондоні нікуди не зникли. Вербич і Соль знову не зіграють, а Русин попереду не вразив. Гадаю, навіть один забитий м’яч буде досягненням для «Динамо».
У виїзних матчах ЛЄ «Челсі» грає у економ-режимі. 2:1 з «Мальме» 2:2 з «МОЛ Віді», 1:0 з БАТЕ та ПАОКом. З огляду на результат першого матчу, англійці точно не перенапружуватимуться. Хоча, в разі потреби, у них достатньо класу, аби вирішити гру на свою користь. Гості не програють, але й голів має бути небагато.
Крім надійної, пропоную ще й ставку з підвищеним ризиком. Передбачати гол конкретного гравця завжди складно, а особливо коли команді то й забивати не особливо потрібно. Попри це гадаю, що Олів’є Жиру таки матиме кілька нагод. Ігуаїн навіть не прилетів до Києва, а як показав перший матч на «Стемфорд Брідж», що робити з Жиру захист «Біло-синіх» не знає. Француз не забив у Лондоні, однак був надзвичайно корисним для команди. У Києві у Саррі нема вибору – Жиру гратиме з перших хвилин. У трьох з чотирьох виїзних ігор Ліги Європи Олів’є Жиру забивав. Продовжить свої бомбардирські досягнення?» – цитує Скічка bookmaker-ratings.com.ua.

Згоден з прогнозом? Переходь за посиланням і отримай бонус 1000 гривень від Parimatch.