Анна Безус: "Дев"ять – улюблена цифра Роми"

Динамо Київ 18 Вересня, 11:23 2182
Анна Безус: Девять – улюблена цифра Роми
Дружина півзахисника київського "Динамо" Романа Безуса Анна розповіла тижневику "Сегодня" про те, як вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком.

 

 Я спілкувалася з одним з його найкращих друзів, а моя подружка посперечалася з ним на щось і виграла суперечку. Коли друг приїхав віддавати програне, то взяв за компанію Рому. Тоді ми вперше побачилися, але особливої уваги одне на одного не звернули. У нас містечко маленьке і багато спільних друзів, тому незабаром побачилися ще раз і ще раз. Я тоді знала, що Рома футболіст, його друг теж грає у футбол, але особливо не вникала в це. Ось так через кілька зустрічей познайомились ближче. А потім Рома взяв мій номер і наша перша телефонна розмова відбулася на мій День народження. Я тоді була в Києві. Він мене, напевно, і першим і останнім привітав – ми з ним майже весь день проговорили. Тоді все і почалося.

Перший знак уваги з його боку був ще до того, як ми почали зустрічатися , - він мені подарував дев'ять білих троянд. Він же грав тоді під дев'ятим номером, це була його улюблена цифра. До цих пір він мені дарує по дев'ять білих троянд. А пропозицію "руки і серця" Рома зробив через дев'ять місяців після того , як почали зустрічатися. Це був його найроромантичніший вчинок. Ми поїхали до Дніпропетровська погуляти. Я й подумати не могла, що там він зробить пропозицію. Тоді ми вже жили разом, і у нас був вже не те щоб загальний бюджет, але якби не вистачало тієї суми, яка потрібна на покупку обручки та на ​​інші затрати, то я б помітила. Але все було несподівано. У Дніпропетровську ми збиралися покататися на катері по Дніпру. Рома відлучився дізнатися з приводу відправлення, а я залишилася в готелі. Тут він мені дзвонить і каже: "Виходь ". Я вийшла, ми пішли на катер, –  і тут він стає на коліна з букетом квітів, і робить мені пропозицію.

Після цього ми поїхали вдвох на катері по нічному Дніпру. А через рік одружилися.Просто влітку вже не встигали, а взимку я не дуже хотіла. Грали весілля в Кременчуці, в клубі на березі Дніпра, де до цього часто зустрічалися. На весілля Рому відпустили з молодіжної збірної, дали всього три дні, тому ніякого медового місяця не планували. Правда, потім йому сказали, що може залишатися, але ми вже нікуди не полетіли. Тільки взимку вирушили на медовий місяць в Домінікану".