Чотири думки після матчу «Динамо» - «Челсі»

Динамо Київ 15 Березня, 00:32 4328
Чотири думки після матчу «Динамо» - «Челсі»  | 19-27
Київське «Динамо» поступилося в матчі-відповіді 1/8 фіналу лондонському «Челсі» (0:5) і припинило виступи на європейській арені в цьому сезоні.

Динамо не показало і кількох хвилин гри – травматичний майстер-клас

Уже на 4-й хвилині стало все зрозуміло. Ні, не було жодних ілюзій щодо камбеку, і в плані загального результату Жиру нічого не змінив своїм ударом. Просто Динамо в цей момент ментально програло гру. Уже на старті зустрічі почався якийсь психоз. Циганков і Сідклей втрачали м'яч на настільки рівному місці, ніби вперше намагались зрозуміти суть цієї заплутаної для них гри.

Шапаренко, Шепелєв і Сидорчук програвали майже все, що могли в центральній зоні. І навіть, коли суперник втрачав м'ячі, наші хлопці щедро і масово дарували їх назад, немовби визнаючи, що задовольнити естетичні почуття глядача здатні тільки гості. Усе було написано на приречених обличчях киян і в їхній жестах відчаю вже в перші хвилин 10. Це моторошне відчуття приреченості відпустило максимум на декілька хвилин після перерви.

Бурда, Кадар, Кендзьора та Миколенко втрачали позиції і гравців Челсі, неначе це збірна ветеранів вийшла грати проти Мессі. Роналду і компанії в розквіті сил. Гармаш забив за принципом «хоч з офсайду, але вже приємно». Це була настільки ж травматична історія, як у численних жертв братів Кличків після боїв, в яких сміливих аутсайдерів колотили безперестанку й забуваючи про співчуття. Коли Динамо навіть фізично не готове до битви з напіврезервним складом Челсі, про які шанси і дива взагалі можемо говорити?

Провал абсолютно всіх і кожного

Дитячі помилки в захисті, провалений центр поля, повна відсутність віри в себе і варіантів продуманої гри в атаці, якийсь тотально безглуздий пресинг, єдиним наслідком якого була втрата останніх сил і відкриття нових зон для набігів лондонців. Свій єдиний шанс Динамо загубило, коли капітану Сидорчуку не вистачило для гола і двох ударів впритул. Сергій ще й традиційно відверто провалювався в обороні, але сьогодні в київській команді неймовірно важко було знайти тих, хто зіграв гідно у захисті.

Динамо вперше в історії пропустило 5 голів удома. Якщо брати до уваги очікувані голи, то все могло б завершитись для команди Хацкевича якимись 1:3, хоча й розгром виявився цілком справедливим і заслуженим підсумком.

Кияни шокували англійську пресу: «141-а хвилина на перший влучний удар». Так-так, саме стільки динамівська атака шукала свій прем'єрний момент у протистоянні. На 51-й спочатку Шепелєв ледь добив м'яч до Кепи ударом з-за меж штрафного, а через декілька секунд Сидорчук втратив момент матчу і всієї дуелі для господарів.

Жиру рівня Мессі, Вілліан традиційно вбивчий для Динамо, Хадсон-Одой показує приклад

Найкращий бомбардир Ліги Європи 2018/19. Чемпіон світу-2018 продовжує збирати нагороди і компліменти. Жиру здолав магічну позначку 8-и голів – останнім часом вона приносила звання найкращого голеадора сезону в ЛЄ. Лише Олів'є та Мессі долучились до мінімум 10-и голів своєї команди в поточному єврокубкового сезоні. Жиру забив 9, а ще двічі асистував партнерам. Він оформив ідеальний хет-трик: ударами правою. лівою, головою. Це перший гравець Челсі, який відзначився на виїзді в Європі, після Дрогба у 2006-му! Лондонці востаннє перемагали з таким великим рахунком за підсумком двох матчів ще в далекому 1972-му.

Вілліан знову робив усе, що хотів, вчергове віддав гольовий пас у матчах проти Динамо, а ще на його совісті 5 ключових передач і вдалих обведень. Та навіть не екс-вінгер Шахтаря був тим, на кого мають рівнятись юні лідери київського клубу. Хадсон-Одой реалізував свій рідкісний шанс у ролі гравця основи сповна: гол плюс асист, другий найвищий бал у матчі. Сміливість, натхненність, вражаюча ефективність та класний дриблінг. Каллум забив 4 голи в Лізі Європи – більше, ніж будь-який інший тінейджер у поточному єврокубковому сезоні.

Не стріляйте в піаніста...

...він грає найкраще, як тільки може. Без Соля і Вербіча Динамо (а особливо Циганков і Шапаренко, які значно краще виглядають поруч з цими легіонерами) не мало жодних шансів. З іспанцем і словенцем на полі Київ так само не пройшов би далі, але хоча б не виглядав настільки кволо. Господарі дійсно дуже хотіли і старались з усіх сил, але з кожною хвилиною програвали все більше єдиноборств і безсило спостерігали якийсь космічно недосяжний для них рівень гри суперника. На цю команду, як і її тренера, просто боляче було дивитись. Немає сенсу закопувати їх ще глибше. Вони робили все найкраще, як тільки могли. Шкода, що зараз на фоні цього Челсі можуть настільки мізерно мало.