Що казали гравці «Челсі» після розгрому «Динамо» на «Олімпійському»

Динамо Київ 15 Березня, 10:58 3555
Що казали гравці «Челсі» після розгрому «Динамо» на «Олімпійському» | 19-27
Ми зібрали коментарі футболістів «Челсі» після матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти київського «Динамо» (0:5).

Автор хет-трику Олів'є Жиру:

«Для нас це дуже важлива перемога. Я вже робив хет-трик у матчі з «Олімпіакосом» кілька років тому, коли ми виграли з рахунком 3:0. Сьогодні був мій найкращий день. Мені вдавалося завершувати передачі партнерів голами.

Барклі сказав, що я зробив ідеальний хет-трик (Жиру забив правою та лівою ногами, а також головою. - Прим. ред.). У нас було хороше завершення.

Моє місце в основі в чемпіонаті Англії? Це вирішувати тренеру. Я лише виконую своє завдання на полі. АПЛ - інший турнір».

Півзахисник Рубен Лофтус-Чік:

«Я задоволений результатом. Ми забили швидкий м'яч, досягли непоганого рахунку в першому таймі, а після перерви збільшили його. Думаю, що ця перемога додасть нам більше впевненості в своїх силах.

Моя позиція на полі? Я комфортніше почуваюся на позиції півзахисника. Але іноді ти хочеш просто грати, не важливо де. Намагаюся показувати свій кращий футбол».