За останніх три місяці нападники «Малаги» забили один гол. ЗМІ критикують, зокрема, Бланко Лещука і Селезньова

Футбол України 15 Березня, 11:44 962
За останніх три місяці нападники «Малаги» забили один гол. ЗМІ критикують, зокрема, Бланко Лещука і Селезньова | 19-27
Перше коло Сегунди «Малага» завершувала на лідируючих позиціях і котирувалася як один з головних претендентів на підвищення в класі.

Однак з настанням весни результати команди Муніса різко пішли на спад. Як наслідок – поточна четверта позиція з відставанням в шість і сім очок від другого та першого місць відповідно.

Такі результати – то, само собою, привід для критики збоку вимогливих іспанських ЗМІ. Тому не дивно, що перепадає на горіхи нападникам «анчоусів», які всі разом впродовж останніх трьох місяців забили лише один гол. Бланко Лещук, зокрема, мовчить уже чотири з половиною місяці, а те, що демонструє на полі Євген Селезньов, виглядає вельми погано (с), - пише видання AS.

Всього ж в поточному розіграші Сегунди нападники «Малаги» забили дванадцять голів з тридцяти командних. Шість разів відзначався Бланко Лещук (востаннє – 29-го жовтня 2018-го року), чотири рази – Джек Харпер, двічі – Мамаду Коне.

Селезньов, який приєднався до «Малаги» взимку, відіграв за команду вісім поєдинків, результативними ударами не відзначався.