Єзерський: «Іспанці вважаються фаворитами нашої групи»

Збірна України 17 Березня, 17:27 669
Єзерський: «Іспанці вважаються фаворитами нашої групи» Фото: ffu.ua
Найближчого вівторка, 19 березня, юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2002 року народження) розпочне підготовку до матчів елітного раунду Євро-2019.

Володимире Івановичу, останні плани вашої команди не змінювалися?

— Ні. 19 березня розпочнеться наш збір, а свій перший поєдинок на турнірі ми проведемо 25-го числа зі збірною Косова.

Які ваші головні пріоритети під час підготовки до еліт-раунду?

— У першу чергу хочеться стабілізувати хлопців у технічному й тактичному плані. Річ у тім, що першість ДЮФЛ відновиться тільки 1 квітня, але є футболісти, які вже грають у командах U-19, тому вони будуть у кращому стані.

Чи всіх кращих гравців вдалося запросити на цей збір?

— Ні. Нам не вдасться отримати у своє розпорядження нападника Еріка Шуранова з німецького «Нюрнберга». Клуб його не відпускає. В іншому у плані кадрового потенціалу проблем не виникло.

Що скажете про суперників?

— Незважаючи на те, що турнір з Іспанії перенесли до Швейцарії, іспанці все одно вважаються фаворитами, а в решти команд (Україна, Косово, Греція) шанси на успіх приблизно рівні. Я невипадково включив до цього списку й косоварів, оскільки в їхньому складі 13 футболістів виступають у Німеччині. У своїй кваліфікаційній групі вони обійшли такі збірні, як Шотландія, Швейцарія й Кіпр. Ну а грецький футбол завжди був і залишається на досить високому рівні. Проте наша збірна зробить усе, аби пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи.

На еліт-раунд заявляється 20 футболістів, а у вашому списку зараз 22 прізвища.

— До 23 березня ми працюватимемо в Україні. Важливо, щоб погода не підвела. За цей час і визначимо гравців, які потраплять до заявки.

Додамо, що 25 березня збірна України зіграє з командою Косова, 28-го — із Грецією й 31-го — з Іспанією. Загалом до фінального турніру вийдуть 15 команд (переможці восьми груп еліт-раунду та сім кращих других збірних). Ірландія як господар змагань отримала пряму перепустку на Євро-2019, що проходитиме 3—19 травня.