Циганков: «Дуже шкода, що багато людей у нашій країні замість того, щоб підтримати команду, нас просто «знищили»

Динамо Київ 18 Березня, 08:35 1668
Циганков: «Дуже шкода, що багато людей у нашій країні замість того, щоб підтримати команду, нас просто «знищили»
Капітан «Динамо» Віктор Циганков став автором першого м’яча у ворота донецького «Олімпіка».

Після гри він поділився враженнями та розповів, у якому стані знаходится команда:

- Таку гру, як із «Челсі», хочеться швидше забути. У нас не так багато команд грають у єврокубках, тому дуже шкода, що багато людей у нашій країні замість того, щоб підтримати команду, яка у нас досить молода, нас просто «знищили» - це найнеприємніше. Звісно, неприємний і результат: вдома, при своїх уболівальниках та повному стадіоні – так програвати ми не маємо права. Повторюся, дуже легко усією країною полити нас брудом, замість того, щоб підтримати. Ми ті люди, які після таких ігор замислюються і на тренуванні працюють удвічі інтенсивніше та напруженіше. Нам зараз важко. Для молодих гравців це лише перший чи другий сезон в основному складі. Продовжуємо працювати та робити свою справу.

- З «Олімпіком» «Динамо» пропустило невдовзі після забитого мяча, що було найважчим?

- Гра була важка тим, що ми втомилися після мату з «Челсі», це відчуваю і по собі. Не дивлячись на результат, ми віддали на полі усі сили, адже подібні ігри бувають рідко, і хотілося перевірити себе. Тож сьогодні було нелегко, плюс, в’язке поле – ноги дуже «підсіли». Але це не виправдання. Сьогодні ми виходили на поле досягати результату.

- Чи допоможе пауза, пов’язана із матчами збірних морально перезавантажитися?

- Думаю, так. Збірна є збірна, там завжди чудова атмосфера, туди приємно приїздити. Сподіваюся, хлопці «розвантажаться», і з новими силами ми повернемося до розташування клубу.

- Як вам було налаштовуватися на таких різних суперників, як «Челсі» та «Олімпік»?

- Посипати голову попелом ніхто не збирається, але ми прекрасно розуміємо, що так програвати не можна. Але сьогодні у нас була інша гра, у якій нам потрібно було досягати результату.

- Завершено перший етап чемпіонату України, які короткі підсумки можете підбити?

- Звісно, друге місце – це не те, чого ми хочемо. У нас ще є ігри у чемпіонаті та Кубку України. Сконцентруємося на цих турнірах.