Прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 18 Березня, 17:31 2051
Прес-конференція Андрія Шевченка
Головний тренер збірної України поспілкувався із журналістами перед підготовкою до матчу зі збірною Португалії.

СТРАТЕГІЯ НА РОНАЛДУ та ЗБІРНУ ПОРТУГАЛІЇ

Проти найкращих гравців світу стратегію знайти дуже складно. Він знаходиться у чудовій формі. А ми маємо працювати над командною грою. Маємо побудувати свою гру за рахунок колективу. Будуть невеликі зміни саме до цієї гри. Португальці – хороша команда, яка має класних виконавців. Будемо шукати всі можливі стратегії, щоб прибрати подачу Кріштіану від воріт. Ми знаємо, що він чудово грає у штрафній, і його хет-трик в останньому матчі у Лізі чемпіонів говорить про те, що вік для нього – не завада.

Ми переглянули багато матчів Португалії. Маємо чітке розуміння, як грає ця команда.

ПРО РАКИЦЬКОГО

Я не спілкувався з Ярославом. Як головний тренер, приймаю рішення, яке найкраще для команди. Більше не ставте мені це питання, я буду говорити про футболістів, які викликані до збірної.

ПРО ПІДГОТОВКУ та СТАН ФУТБОЛІСТІВ

У Коваленка є невеликий дискомфорт. Сьогодні він робив тестування, за його результатами будемо приймати рішення. Решта гравців здорові та готуються. Думаю, ми візьмемо з собою 24-25 чоловік, інші повернуться до клубів.

Ми викликали більше футболістів, щоб визначитися зі складом. Поки все в порядку з усіма лініями.

На жаль, чемпіонат України не дає можливості нашим футболістам бути на високому рівні. Не вистачає інтенсивності. Це видно, коли збірна грає з топ-командами або «Динамо» чи «Шахтар» виступають у єврокубках. Приблизно з 60-65 хвилини йде певний спад. Мені важливо, щоб футболісти були фізично готові.

ПРО ШВЕДА

Це талановитий молодий гравець, який ще не може знайти стабільності у грі. Він має стати лідером у команді. Ми слідкуємо за ним, вважаємо його перспективним. Але йому потрібно допрацьовувати як футболісту. Я виходжу лише з інтересів національної збірної у виборі гравцв.

ПРО ФОРМАТ ЧЕМПІОНАТУ

16 команд? Якщо мені висловлювати свою думку, то потрібно робити окрему прес-конференцію.

ПРО КОНОПЛЯНКУ

Я працюю у збірній три роки, і за цей час у багатьох футболістів, які виступають за кордоном, не було ігрової практики. Але у збірній вони показували певний рівень. Потрібно подивитися, у якому стані він знаходиться. Він лідер команди, ми сподіваємося на Коноплянку.