«Відбірна група Євро рівна — буде дуже цікаво». Думки гравців молодіжної збірної перед вильотом до Туреччини

Збірна України 18 Березня, 18:50 846
«Відбірна група Євро рівна — буде дуже цікаво». Думки гравців молодіжної збірної перед вильотом до Туреччини Фото: ФФУ
​Напередодні першого навчально-тренувального збору в цьому році гравці молодіжної збірної України поспілкувалися з пресою.

Сьогодні після обіду команда U-21 вирушила до Туреччини, де проведе тренувальний збір і візьме участь у міжнародному турнірі. Наші хлопці зіграють чотири матчі — проти збірних Естонії, Македонії, Казахстану та Латвії.

Фото Павла Кубанова

Перед цим відбулася прес-конференція нового наставника синьо-жовтих Руслана Ротаня, на якій він відповів на запитання журналістів. Також у заході взяли участь деякі футболісти «молодіжки», які поділилися своїми думками з приводу найближчого збору команди та відбору на Євро-2021.

Фото Павла Кубанова

Олексій Биков (захисник «Маріуполя»):

«Якщо відбірна група рівна, то нам буде цікавіше в таких матчах. Ми повинні показати гру свого рівня. Я гадаю, у нас усе вийде.
Усі хлопці вже знайомі один з одним, тому якийсь особливий ритуал представлення нам не потрібний. Краще нам стати ближчими на футбольному полі».

Максим Луньов (півзахисник «Зорі»):

«У всьому відборі на Євро серйозними суперниками можуть бути Англія чи Голландія. Загалом же зараз такий футбол, що всі демонструють дуже пристойний рівень. Будемо однаково налаштовуватися на всіх опонентів».

Євген Чеберко (захисник «Зорі»):

«Ми розуміємо, який тренер Руслан Петрович і який футбол він хоче бачити в нашому виконанні. Будемо старатися — і в нас усе вийде. Ритуал посвячення? Мені доводилося співати, але я думаю, що ми з командою самі вирішимо, яку традицію започаткувати».