Другий день березневого збору національної команди України: теорія й практика

Збірна України 19 Березня, 19:19 824
Другий день березневого збору національної команди України: теорія й практика Фото: ФФУ
Сьогоднішній день збірної України розпочався із поповнення. Жуніор Мораес, котрий напередодні отримав паспорт громадянина України, прибув у розташування команди об 11-й.

Збірники, більшість яких добре знайомі з Жуніором, тепло прийняли новачка, пише офіційний сайт ФФУ. Одразу ж після приїзду новоспечений українець почав ознайомлення з тонкощами ігрової схеми збірної та вивчення найближчого суперника під час теоретичного заняття.

— Для мене велика честь захищати кольори України, — поділився Мораес, — ми сім'єю живемо тут вже сім років і дуже любимо Україну та українців. Моя дружина й син найтепліше підтримують мене — у їхньому супроводі я приїхав до готелю — це надзвичайно важливо для мене. Хочу довести свою потрібність збірній.

Сьогодні синьо-жовті провели вечірнє тренування на полі НТК імені Баннікова. У занятті, що тривало півтори години, взяли участь 26 гравців. У готелі залишився лише Віктор Коваленко, в якого все ще відчувається дискомфорт у м'язах ноги.

Завтра об 11-й національна команда проведе заключне тренування цього збору в Україні — на НСК «Олімпійський». На 16.30 заплановано виліт до Лісабона.

Олександр Гливинський,

прес-секретар національної збірної України

Фото Павла Кубанова