20/03/2019 12:10 427

Костянтин Андріюк: «Нинішнє керівництво ФФУ робить все, щоб за таку збірну не хотілося вболівати»

Журналіст Костянтин Андріюк на своїй сторінці у Facebook прокоментував той факт, що Жуніор Мораєс став українцем та отримав виклик у національну збірну:

«Проблема звісно ж не в Мораєсі. Проблема в наперсточниках, які зараз керують ФФУ. Бо все дуже просто. У Павелка в цій грі лишається на руках один-єдиний джокер - збірна! Провалиться збірна у відборі до ЄВРО-2020 і його остаточно заплюють наші вболівальники-обивателі.

Бо крити більше немає чим:

- офшорні схеми;

- завод;

- 100500 скандалів з кубком ЛЧ і цивільною дружиною.

Все це йому будуть постійно пригадувати в разі провалу збірної. Але все це може перекрити вихід збірної на ЄВРО-2020. Тому і стараються, використовуючи всі можливі ресурси. Адмін, футбольні, та будь-які. Пригадайте історію з натуралізацією Марлоса? Того Марлоса, який трьох слів російською зліпити не може. Що вже там казати про українську.

Але я відволікся. Чому йому таким поспіхом робили паспорт під вирішальні матчі проти Косово та Хорватії? Бо у збірній та ФФУ мали чітке завдання – вихід на ЧС-2018. Бо для Павелка це піар, а для його тренера-кума Шевченка – такий потрібний пункт у чисте тренерське резюме. І чхали вони на те, що ЧC-2018 буде у мордорі та думку вболівальників.

Тепер виникла проблема з форвардами. Та все просто, давайте швиденько натуралізуємо Мораєса. Бігом, бігом, нам на Португалію та Люксембург встигнути треба.

Всім вигідні такі от «натуралізації-українізації». Павелку. Шевченку. І навіть клубам та агентам цих гравців. Гравець, у чиєму футбольному паспорті з’являється позначка - «гравець збірної» одразу стає дорожчим в рази. Його можна вигідно продати, та власне він вже НЕ Є легіонером в українському чемпіонаті.

І байдуже, що цьому гравцю за кілька тижнів стукне 32 роки та збірній він допоможе від сили 1-2 роки. І байдуже, що такі от Марлоси та Мораєси ніколи себе не будуть ототожнювати з Україною. Завершать кар'єру, зароблять грошенят і спокійно та тихо звалять на історичну Батьківщину. Ви думаєте, вони обоє здали свою бразильські паспорти і відмовилися від бразильського громадянства? Впевнений, ви зараз смієтеся вголос. Кого це наразі цікавить. Головне – результат! Тут і зараз.

І найголовніше! У ФФУ та тренерському штабі знають – їм не буде ніякої вболівальницької критики. Ну попишуть в соцмережах кілька тисяч ображених. А потім десятки тисяч обивателів все одно прийдуть на трибуни.

Це нинішнє футбольне керівництво робить все, щоб за таку збірну не хотілося вболівати. А наш дурненький вболівальник робить все, щоб його дурили і надалі. Такий вже він – український футбольний менталітет», - написав Андріюк.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше