Заховайло: «Мораєс в збірній? Від псевдопатріотизму потрібно відходити - це кам'яний вік»

Збірна України 22 Березня, 11:43 873
Заховайло: «Мораєс в збірній? Від псевдопатріотизму потрібно відходити - це кам'яний вік»
​Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Португалія – Україна у першому турі кваліфікації чемпіонату Європи-2020.

- Шанси в нас примарні, може здатися на перший погляд. Утім, наскільки пам’ятаю, Португалія завжди невпевнено починає відбіркові кампанії на великі турніри. Минулого разу була несподівана поразка від швейцарів у першому турі кваліфікації до чемпіонату світу (0:2). Те, що повернувся Роналду, – для Португалії це зіграє позитивну роль. Він бог і кумир усієї країни. На сьогодні важко говорити про готовність нашої збірної, тому що ми її давно не бачили в справі. Не знаю, чи послабить команду відсутність Ракицького, але не посилить це точно.

В атаці неочікувано в нас з’явився Мораєс, навколо якого виникло чимало дискусій. Якщо подивитися з прагматичної точки зору, бразилець може допомогти нашій збірній в цьому відборі на чемпіонат Європи. Не вважаю, що він забирає місце в українця, тому що він уже сам українець. Він псевдопатріотизму потрібно відходити, тому що це – кам’яний вік. Подивіться на чемпіонів світу французів, на англійців і на всі європейські збірні.

В Європі ніхто не виокремлює людей за кольором шкіри та національністю, зате в Україні це модно. Мені бачиться, що наша збірна зачепиться за позитивний результат. У Португалії можуть бути проблеми. Хочу ризикнути та поставити на нічний підсумок. Це виправданий ризик, адже коефіцієнт солідний.