Йожеф Сабо: «Я думаю, Шевченко вивчив гру Роналду і збірної Португалії. І він вибере таку тактику, яка дозволить нам не програти»

Футбол України 22 Березня, 16:23 565
Йожеф Сабо: «Я думаю, Шевченко вивчив гру Роналду і збірної Португалії. І він вибере таку тактику, яка дозволить нам не програти»
Напередодні матчу кваліфікації до Євро-2020 Португалія – Україна Йожеф Сабо відзначив важливість Кріштіану Роналду для збірної Португалії.

- Роналду – це видатний футболіст. Можемо сказати, що на сьогодні є два гравці: Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду. То один, то другий отримує Золоті м’ячі. Роналду показує чудову гру. Це зрозуміло, він перейшов у Ювентус. І він зобов’язаний добре грати. Складно проти нього грати. Він постійно на швидкості переміщується. Але Португалія виграла без Роналду Євро-2016. Але можна з ними грати. Звичайно, можна! Я думаю, Шевченко вивчив гру Роналду та збірної Португалії. І він обере таку тактику, яка дозволить нам не програти.

Йожеф Сабо поділився своїми думками щодо ймовірного складу збірної України:

- Зінченко гратиме всередині. Так, в Манчестер Сіті він витсупає на позиції лівого захисника, але під час атак переміщується в центр. Ярмоленка нема – значить Марлос. Зінченко, Малиновський і Коноплянка. Приблизно, це на сьогодні найкраще, що в нас є.

Має бути ігрова дисципліна. Треба вчасно після втрати м’яча відходити на середину і компактно триматися, не по одному атакувати суперника, а по два-три у відборі, – переконує Йожеф Сабо.