Сергій Шебек: «Миколенко завадив суперникові реалізувати момент. Нам поталанило, що не було пенальті»

Збірна України 23 Березня, 11:58 1238
Сергій Шебек: «Миколенко завадив суперникові реалізувати момент. Нам поталанило, що не було пенальті»
Португалія - Україна 0:0. Суддівський аналіз матчу.

Україна проти Португалії зіграла непогано, однак усі старання команди Андрія Шевченка могли бути зведені нанівець, якби французький рефері Клеман Тюрпен на 90+2-й хвилині зафіксував фол Миколенка проти Дієго Соузи у штрафному майданчику П'ятова. Експерт, екс-арбітр ФІФА Сергій Шебек каже, що підстави для призначення пенальті були.

- Тюрпен весь матч відсудив на високому рівні, але на 90+2-й хвилині явно не наважився призначити пенальті у ворота збірної України. Чому не наважився? Це була висока відповідальність, адже йшла 90+2-а хвилина, рахунок був 0:0 і це рішення, ймовірно, вплинуло б на підсумок гри, - сказав Сергій Олександрович.

Сергій Шебек: Миколенко завадив суперникові реалізувати момент. Нам поталанило, що не було пенальті - изображение 1

- Роналду зробив простріл до штрафного майданчика, першим на м'ячі був нападник збірної Португалії Дієго Соуза, який вже навіть встиг замахнутися і піднести ногу для удару. Але в цей момент Миколенко ззаду вдарив нападника по лівій нозі, завадивши йому реалізувати хороший момент. Тюрпен перебував у вигідній позиції, його огляд не був перекритим, але не наважився вказати на позначку. Поталанило, - резюмував експерт.

Сергій Шебек: Миколенко завадив суперникові реалізувати момент. Нам поталанило, що не було пенальті - изображение 2

Відзначимо, що матч першого туру кваліфікаційної кампанії Євро-2020 між Португалією та Україною завершився з рахунком 0:0.