Динамо Київ 24 Березня, 23:54 1469
Угорщина з Кадаром перемогла Хорватію, Вербич не допоміг Словенії переграти Північну Македонію та інші матчі відбору до Євро-2020 | 19-27
Відбулись матчі кваліфікації на Євро-2020.

Матчі 2-го раунду відбору до Євро-2020:

Нідерланди 2:3 Німеччина

Голи: Сане 15 хв., Гнабрі 34 хв., Де Лігт 48 хв., Депай 63 хв., Шульц 90 хв.

Кіпр 0:2 Бельгія

Голи: Азар 10 хв., Батшуаї 18 хв.

Північна Ірландія 2:1 Білорусь

Голи: Еванс 30 хв., Мадженніс 87 хв. – Стасевич 33 хв.

Польща 2:0 Латвія

Гол: Лєвандовскі 76 хв., Глік 84 хв.

Захисник «Динамо» Томаш Кендзьора вийшов у стартовому складі збірної Польщі, яка без особливих зусиль переграла Латвію.

Словенія 1:1 Північна Македонія

Голи: Зайц 34 хв. – Барді 47 хв.

Ще один гравець «Динамо» хавбек Беньямін Вербич у складі Словенії не зміг переграти команду Північної Македонії. Команди обміняли голами, на цьому і розійшлись.

Казахстан 0:4 Росія

Голи: Черишев, 19, 45+2, Дзюба, 52, Бейсебеков, 62 (аг)

Голи: Салай, 34, Паткай, 76 – Ребіч, 13

У матчі групи Е Угорщина приймала Хорватію. Віце-чемпіони світу швидко вишли вперед, але ще у першому таймі угорці, у складі яких весь матч відіграв захисник «Динамо» Тамаш Кадар, зрівняли рахунок. У другому таймі господарі здобули перемогу. Після 2 турів у групі Е 4 команди мають по 3 очки, включно з Угорщиною та Хорватією.