Мальдіні розповів про шанси Шевченка стати наставником «россонері»

Футбол України 25 Березня, 09:54 2173
Мальдіні розповів про шанси Шевченка стати наставником «россонері»
Директор зі стратегічного розвитку Мілана Паоло Мальдіні в ефірі програми «Профутбол» пригадав перехід в італійський клуб нинішнього тренера збірної України Андрія Шевченка.

«Гравцям зі Східної Європи важко в Італії. Але я згадую, як прийшов Шева, і не пам'ятаю, щоб у нього виникали якісь труднощі. Він швидко перейнявся італійським менталітетом.

Спочатку Андрію було нелегко. Інша мова, інша кухня, інші правила поведінки. Динамо і Мілан – кардинально різні світи. Йому дуже допоміг Резо Чохонелідзе. Він приїхав із Шевченком і розмовляв італійською.

Він грав на найвищому рівні, Мілан перемагав. Ми відразу зрозуміли, що у нього буде велика кар'єра, що в майбутньому він отримає «Золотий м'яч».

В Італії про Шеву кажуть завжди добре. Україна сильно зіграла проти Італії в товариському матчі. Я був здивований швидкою адаптацією Андрія до нової ролі, до ролі тренера. Мені здається, йому допоміг досвід гри саме в Італії. У нас легіонерів навчають тактиці, він це увібрав в себе. І зараз це йому допомагає.

Чи може Шевченко очолити Мілан? Зв'язок між Шевою і Міланом завжди буде дуже сильним. У футболі все можливо, а життя сповнене сюрпризів», – сказав Мальдіні.