Люксембург – Україна. Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

Збірна України 25 Березня, 11:00 934
Люксембург – Україна. Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла
Футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Люксембург – Україна у другому турі кваліфікації чемпіонату Європи-2020.

«Говорити про збірну Люксембургу непросто. Мало хто назве бодай три прізвища гравців основи. Я з усіх оглядів помітив, що в них є непоганий нападник, який може втекти на швидкості та забити. Про організацію гри не встиг зробити висновки.

Люксембург буде грати до голу. Це проблема всіх команд, які повноцінно захищаються. У випадку, коли доведеться розкриватися, їх можуть «добити». Збірна України може забити й три-чотири, проте все залежатиме від того, як складеться гра.

Шевченко сказав, що буде ротація. 100% відсотків зіграє Мораєс. Марлос з травмою вже полетів у Київ, на йому місці гратиме Циганков. Можливо, зліва в захисті зіграє Соболь, решта позицій в обороні буде без змін. Буде грати Коноплянка, в якого мало ігрової практики в клубі, принаймні 60 хвилин.

Люксембург буде оборонятися. В атаці потрібен гравець, який може розібратися з м’ячем і опонентом. На це місце претендує Мораєс. Не виключено, що зіграємо в два нападники. Хоча це не награвалося. Не знаю, яку формацію обере Шевченко.

Я переконаний, що Україна переможе. З яким рахунком? Важко відповісти. Можуть забити 1, а можуть і п’ять. Утім, у це мало віриться. Збірна України, не забувайте, завжди гірше проводить другі матчі в циклі.

Тихо й спокійно чекаю на перемогу українців. Ми на дві голови сильніші суперника. Однак букмекери за такий сценарій пропонують вкрай мало, тому доповню ставку голом Мораєса. Має Жуніор отримати свій момент і реалізувати. З Португалією дивом не вийшло, зараз буде більше можливостей», – цитує Заховайла bookmaker-ratings.com.ua.