Футбол України 25 Березня, 18:23 1093
Молодіжна збірна України на турнірі Antalya Cup 2019 засмутила команду Казахстану й очолила таблицю | 19-27
Перемогу синьо-жовтим у поєдинку міжнародного турніру Antalya Cup 2019 принесли точні удари Русина і Лєднєва.

Сьогодні матчем проти молодіжної збірної Казахстану збірна України U-21 продовжила програму контрольних поєдинків у Туреччині в рамках міжнародного турніру, в якому також беруть участь збірні Естонії, Латвії та Македонії.

Третій ігровий день на турнірі в Туреччині виявився для збірної України також переможним, як і кілька днів тому під час зустрічі з македонцями (3:1). До цього синьо-жовті в рамках турніру також зустрілися зі збірної Естонії (0:0).

У грі з Казахстаном Руслан Ротань зміг обирати з усіх наявних футболістів. Українці почали матч впевнено і вже на 11-й хвилині повели у рахунку. Тополов вийшов на побачення з голкіпером, але опинився на газоні, і Русин засмутив голкіпера казахів точним пострілом з 11-метрової позначки.

У перерві тренери молодіжної збірної провели кілька замін і вони спрацювали. На 64-й хвилині Лєднєв, який замінив Луньова, заробив пенальті і сам його реалізував. У підсумку впевнена перемога української «молодіжки» — 2:0.

Нагадаємо, що цей збір є одним з етапів підготовки команди до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 (U-21) синьо-жовті стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.